13 Nisan 2015

MNG Kargo Kargom Kırık ve Eksik!

Aciliyeti olduğu için kargo şirketi ile bilgisayar gönderildi. Bildiğim kadarı ile kargo şirketi olmaktaki amaç güvenlik ve zaman olmalı yani bu kargo şirketleri o yüzden varlar. Kargom geldi. Kurye kargomu arabadan indirirken ve akabinde zaten ayağı ile tekmeleyerek kapıma getirdi. Açmak istedim açamayacağını söyledi ısrar ettim müşteri temsilcisini aradım açtırmadılar kargomu.

Paketimin dışı hasarsız herhangi bir ezilme bulunmamakta lakin bilgisayar kasasının içindeki parçalar alınmış ve kırılmış vaziyette. Üstüne kargo ile yollamamdaki amaç aciliyeti olmasıydı lakin arayıp şikayette bulunduğumda en erken pazartesi dönebilceklerini ilettiler. İşlerim aksadığı gibi bilg. Kırık ve alınmış.

Gencay 167 Okunma

Cevaplar

 • Gencay 03 Ekim 2016

  Biraz geç oldu. Bir yetkili tarafından arandım ve sorunlarımı gidermem ve fatura ettirmem sonucu bu fatura ödeneceği söylendi. Fatura edip şubenize gittiğimde bana hiçbir para ödemediğiniz gibi ek masraf çıkarttınız teşekkür ederim.

 • Gencay 13 Nisan 2015

  Telefon konuşmalarım ve kamera kayıtları gereksede şubedeki yetkililerin sürekli telefon ile konuşması sonucu fikir değiştirmesi tozkoparan şubeniz ve 444 06 06 hattınızda mevcuttur. Ayrıca tekrar söylüyorum sorumluluk belgesi gönderene söylenmemiş ve verilmemiştir. Saygılarımla

 • Gencay 13 Nisan 2015

  Bugün şubenize paketimle beraber gittim ısrarla hiç bir şey kabul etmediler ve bana dilekçe yazmamı söylediler. Dilekçe yazdım karşılığında şubedeki arkadaşın paketi gördüğüne dair imza ve kaşe istedim hukuksal yollardan davamı devam ettirmek için. Bana bu kağıdı vermedikleri gibi bir tane kağıt verilirken bir tel görüşmesi sonucu o kağıtta elimden çekilerek alınmıştır. Bununda şube kameralarında kayıto mevcuttur. Arkasından bu paket için taşınmaz ve sorumluluk belgesi gönderene verilmemiştir. Şubede ısrarla aradığım 444 06 06 No.lu telefondan beni operasyon departmanına bağlamak yerine telefon 5 kere suratıma kapatılmıştır. Ayrıca yazdığım dilekçemide geri aldım. Ayrıca kurye paketimi ne verdikten önce ne de sonra bana ısrarla açtırmamıştır. Bu hafta içerisinde bu pislik temizlenmezse Hem mavi masa hem de hukuksal yollardan dava açıcağımı arz ederim.

 • MNG Kargo Temsilcisi13 Nisan 2015

  Merhaba Gencay Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön