MNG Kargo Kargom Kayboldu!

Uğur K. |

04. 11. 2013 Tarihinde Kırklareli'nden Balıkesir Susurluk'a tarafıma ulaştırılmak üzere 345335 nolu kargo gönderilmiştir. Fakat gelen paket içerisinde farklı eşyalar olduğunu görülerek gelen paket iade edilmiştir. Kırklareli MNG ile görüşüldüğünde. paket hazırlanır iken içeriğindeki malzemeler, paketleme şekli , ve göndericiye herhangi bir makbuz verilmemesi , hazırlanan paketin son hali kameralarda görünmektedir.

Buna rağmen gönderen ve teslim eden merkezlerin hiç biri çözüm bulamadığı gibi 4440606 nolu müşteri hizmetleri hattı 2 defa aranmasına rağmen görevli yetkiliye aktaracağını söylediği halde görüşme gerçekleşememiştir telefon kapanmıştır. MNG Kargo bu kadar ciddiyetsiz hizmet mi veriyor?

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur K.
  27 Kasım
  18:44

  Sayın yetkili şu ana kadar şikayetim ile ilgili bir sonuç alamadım bana lütfen sonucu bildirin ben bu işin peşini bırakmayı düşünmüyorum gerekirse farklı organlara başvuracağım lütfen kargomu bulun

 • 08 Kasım
  13:37

  Değerli Müşterimiz;

  MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  MNG Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  444 06 06 – info@mngkargo.com.tr