MNG Kargo Kargom Kayboldu!

Birgül G. |

Bursa da yaşamaktayım:İstanbul dan yaptığım alışverişi elimde taşımak istemediğimden alışveriş yaptığım yer tarafından kargoya verildi. Kargo ya veriliş tarihi 13. 08. 2012. Fincancılar şubesi A704995 nolu makbuz numarası. Bursa Mihraplı şubesine ulaştı ama bana teslimatı yapılmadı. Defalarca irtibat kurdum ve telafi edeceklerine dair söz verdiler. En son alışveriş yaptığım firmaya kayıp malzemelerin bedelini ödeyeceklerine dair hesap numarasını istediler verdim.

Ama yine ilgisiz kaldılar. Neredeyse 1 yıl olacak ve artık sıkıldım, bu kadar alelade çalışan bu şubeye karşı bundan sonra ne gerekiyorsa yapılmasını ve zararımın karşılanmasını istiyorum.

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Birgül G.
  05 Haziran
  02:36

  Herşeyden önce ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim.Evet beni geçen hafta içinde arayıp benim zararımın geçtiğimiz cuma gününe kadar karşılanacağını ifade ettiler.Ama halen bir sonuç yok. Ve üstelik benim İstanbul dan aldığım geçen seneki bedeli (2012 Ağustos) bedeli 100 tl. idi. Ve artık aynı ürün aynı fiyata olmadığı gibi;aynı ürün de ellerinde kalmamış:Ben Mihraplı Şubesindeki Şinasi Beye ürünleri gönderen firma hesabına 100 tl gönderin,oradan aynı veya benzeri ürünlerden gönderecekler diye söylediğimden bu zamana aylar geçti. Ben şimdi soruyorum hakkımı ve zararımın bedeli ne olacak.Üstelik neredeyse 1 yıldır kayıp olan kargom için verdiğim mücadelenin bedeli zaten yok.Bozulan sinirlerimin bedeli hiç yok.Ben emekli devlet memuruyum.Okumakta olan üniversite,lise ve ilkokulda 3 çocuğum var.Aldığım emekli maaşı 1000 tl bile değil.Kısacası 100 tl benim için önemli bir rakam ve ben çok yıprandım bu durumdan.Ve inanın yasal haklarıma başvurmayı Mihraplı Şubesnin kapatılamsı için elimden geleni yapmak istiyorum.Yeter artık.Bu ne yani.

 • 31 Mayıs
  09:08

  Değerli Müşterimiz,

  Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapılmıştır. Konuyla ilgili gerekli aksiyonlar alınarak sözlü bilgi paylaşımı sağlanmıştır.

  MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  MNG Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  444 06 06 – info@mngkargo.com.tr