MNG Kargo Kargom Hala Gelmedi.

Süleyman E. |

Ey - 422019 takip numarası. İnternet'ten bir ürün aldım. Aldığım firma ürünü 16 Ekim de kargoya verdi. Kargoyu takip için numarayı giriyorum kaç gündür Aytaç şubede diyor. Şubenin 2 tane telefon numarası var arıyorum şubeye soracağım ne zaman getireceksiniz diye telefona bakan yok.

Bugün 444 lü numarayı arıyorum o da 8-10 denemeden sonra düştü. Kargo ulaştırma problemi zaten var. Bir de telefonla ulaşma problemi var. Güya şikayet kaydı oluşturup merkeze gönderdiler. Sayın MNG yetkilisi bu iş TV ye reklam verip Türkiye' nin her yerine ulaşıyoruz demeyle olmuyor demek ki. 5 günde İstanbul'dan aldığın mal İstanbul'a teslim edemedim. Reklama harcayacağın parayı asıl işleyen mekanizmaya harca.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman E.
  25 Ekim
  12:34

  Seçeneğim olduğu taktirde bir daha asla mng ile çalışmam.

 • Süleyman E.
  25 Ekim
  12:33

  Şikayetimle ilgili olarak sipariş verdiğim firmayla görüştüm. Çok ilgilendiler sağolsunlar. Benim de yaptığım gibi önce aytaç şubeyi aramışlar ulaşamamışlar, sonra bakırköy bölgeyi aramışlar ulaşamamışlar, sonra bölge müdürlüğünü arayıp duruma anlatmışlar, sonra bakırköy bölge firmayı aramış bizzat ilgileneceklerini söylemişler. Bizzat ilgilendikten 2 gün sonra yani dün kargom geldi. Karton ıslanmış ve dağılmış bir halde. Eşim çalışıyorken okul güvenliği teslim almış. 16 sında İstanbuldan kargoya verilen ürün dün elime ulaştı. O da telefonla zorla.

 • 22 Ekim
  08:31

  Merhaba Süleyman Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr