MNG Kargo Kargom Dağıtıma Çıkarılmıyor.

Ayşe K. |

Üsküdar- Nuhkuyusu şubesi 6 Ocak ta teslime cıkmış kargomu yetiştiremediklerini söyleyip teslim etmediler. Ertesi gün dağıtıma çıkarıldı fakat yine teslim etmediler. Araya hafta sonu girdi. Kargoya hafta sonu için acil ihtiyacım olduğunu söylediğim halde gün içinde teslim edileceğini söyleyip teslim etmedikleri gibi hafta sonundan sonra pazartesi günü dahi dağıtıma çıkarmadılar. Defalarca aramama rağmen telefonları asla açmıyorlar. 3 iş günü boyunca kargom şubeden çıkarılmadı. Müşteri hizmetlerine üç kere şikayet kaydı bıraktım hiçbir değişme olmadı. Bölge müdürlüğünü aramamı söylediler orası da tabii ki telefonları açmıyor. Telefonla hiç bir bölümüne ulaşmanız mümkün değil. Halen de kargom hakkında bilgi verilmiş değil.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe K.
  11 Ekim
  14:09

  Buraya da standart bir metni copy past yapıyorlar gercekte hiçbir dönüş saglanmiyor. Dupeduz lutfedip kargonuzu getirmelerini bekleyeceksiniz gunlerce ve sayısız telefon gorusmesiyle zaman kaybedeceksiniz.

 • Ayşe K.
  11 Ekim
  11:38

  Şikayetim için bana hiçbir şekilde dönüş sağlanmadı. Halen kargom elime ulaşmış değil, ne zaman geleceği dağıtımda olup olmadığı bilgisi de verilmiyor. Müşteri hizmetleri beşinci kez kayıt oluşturmasına rağmen şube bana dönüş yapmıyor. Telefonlarımı da açmıyorlar.

 • 10 Ekim
  15:28

  Merhaba ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır.

  Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  MNG Kargo A.Ş.

  Müşteri İlişkileri Yönetimi

  444 06 06 – info@mngkargo.com.tr