MNG Kargo Kargom Başkasına Teslim Edilmiş!

Şinasi K. |

İnternet üzerinden sipariş ettiğim televizyon, iki gün sonra bana değil, komşuma teslim edilmiş. Benim ismim yazılı olan bir paket hangi hakla başkasına teslim edilmiş anlayamadım. Teslim alan şahıs bana deforme olmuş bir paketle televizyonumu getirdi. Benim inceleyip deforme olduğunu anlama fırsatımı bana vermeyen kargo çalışanının bıraktığı paketi servis açtığında televizyonun kırık olduğunu gördük. Geri paketleyip geri gönderdik. Satıcı firma zararın tazmini için kargo ile yazışıyor, 10 gün oldu hala cevap yok. Benim kargomu başkalarına teslim edip, kaçan kargo firmasından zararımı tazmin etmesini bekliyorum

Etiketler :

Başkasına Teslimat Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şinasi K.
  11 Şubat
  18:46

  ürünün aldığım firma paramı iade etti de mağduriyetim giderildi. ama mağduruyetimi mng değil satıcı firma giderdi. şimdi firma mng ile uğraşıyor Allah yardımcısı olsun.mng nin bana çözüm adına söylediği tek şey \"bekleyin lütfen\"

 • Şinasi K.
  09 Ocak
  13:03

  Şikayetimden 4 gün sonra MNG Kargo tarafından arandım, arada yılbaşı tatili vardı o yüzden geç aradıklarını düşünüyorum. Problemimle ilgileneceklerini söylediler. Gayet yapıcı konuştular. Gerekli merkezlere durumu işletmişler, fakat hala sonuç yok, beklememem söyleniyor. Ne olacak bilmiyorum dedikleri gibi bekliyorum.

 • 05 Ocak
  11:57

  Merhaba Şinasi Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr