02 Eylül 2013

MNG Kargo Kargoların Adrese Teslim Edilme Sorunu!

İnternet üzerinden alışveriş yaptım ve alışveriş yaptığım firma aldıklarımı MNG Kargo ile tarafıma kargolamış. Kargo şirketi beni aradı ve belirttiğim adrese teslimat yapmadıklarını söyledi. Bunun üzerine ikamet ettiğim adrese teslim etmelerini söyledim. Evimin açık adresini bilmediğim için yakında(200m) bilinen bir yer söyledim ve orada karşılayacağımı belirttim. Bunun üzerine söylediğim yere kadar geldiler ancak 200 m daha gidip evime bırakmadılar.

Şubeyi aradım. Sorumlu kişi araçlarda izleme cihazı olduğunu ve söylediğim yerden başka yere gidemeyeceklerini söyledi. 200 m daha gidince izlem cihazı aracı sanki Ankara'da gösteriyor. Antalya bölge müdürlüğünü aradım. Hala beni aramalarını bekliyorum.

Burçin 80 Okunma

Cevaplar

  • Burçin09 Eylül 2013

    leyla hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.ancak kargomu yine de adrese getirmediler ve ben kendi imkanlarımla götürmek zorunda kaldım.mng kargonun gitmediği destinasyona dahi adres teslimi yapacakmış gibi kargo teslim almasını açıkçası anlamadım.

  • MNG Kargo Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön