MNG Kargo Kargolarım Adresime Getirilmiyor!

Mesut Ü. |

Turkuaz Dergilerine abone oldum her ay evime dergi gelmesi gerekiyor. Her ay MNG Kargo Mevlana Şubesinden bir mesaj kargonuz adresinize getirilmiştir adresinizde bulunmadığımızdan şubemizde bekletilmektedir. Yarın şubeden almanız rica olur diye.

Arıyorum şubeyi beyefendi ev adresiniz şubemize biraz uzak o yüzden arkadaş dağıtım için yetiştirememiş bu ay şubeden alın önümüzdeki ay adresinize getirelim diyorlar ama neden 6-7 ay olması rağmen hala aynı durum devam ediyor. Her ay şubeye telefon açıyorum bölgeye telefon açıyorum yalvar yakar 3-4 günde zoraki getiriyorlar. Bu durum daha ne kadar böyle devam edecek.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut Ü.
  02 Mart
  12:57

  Şikayetimin üzerinden 1 ay geçmesine rağmen hala bilgi dönüşü veya başka bir nedenle arayan olmadığı gibi bugün yine aynı dergi kargosu geldi yine aynı şekilde adresinizde bulanamadığınız için şubeden alınız diyorlar. Ufak bir problem aylardır çözülemedi ya artık MNG Kargo mu asla çalışmam.

 • 03 Şubat
  14:46

  Merhaba Mesut Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr