20 Ağustos 2015

MNG Kargo Kargocuların Takipsizliği.

Uşak eşme ilçesin de Vodafone silver bayisiyim her hafta Vodafone evraklarımı MNG Kargo'nun iş yerimden teslim alması gerekiyor ama ben her hafta kargocu aramaktan bıktım. Buna rağmen gelip almıyorlar telefon açıyorum kimse ilgilenmiyor bu firmadan şikayetçiyim bıktım artık.

Hüseyin 1.192 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin26 Ağustos 2015

    Ben uşak ili eşme ilçesinde Vodafone silver bayi olarak çalışmaktayım evraklarımın Vodafone' a ulaşıp ulaşmadıgını bilmiyorum mesaj olarak cep telefonuma teslim edilip edilmediği hakkında bilgi gelmıyor bundan memnun değilim. Ayrıca MNG Kargo çalışanlarından da evrakları teslim ettiğime dair fiş istiyorum ve kargo çalışanlarında hiçbir zaman fiş bulunmuyor fişi almak için resmen yalvarır olduk... Bu fiş numarasını kargolama işlemi yaparken sisteme işliyorum (örn: şu şu evrakları şu fiş numarasıyla şu tarihte kargoladık diye vs...) daha dıkkatlı çalışmamız ve sorumluluk almamız lazım ben bu sorumluluk ve güveni MNG Kargo uşak şubesinde bulamadım... Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

  • MNG Kargo Temsilcisi21 Ağustos 2015

    Merhaba Hüseyin Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön