MNG Kargo Kargo Teslim Edilmiyor!

Caner K. |

Ben böyle gayriciddi bir firma görmedim. Şubeler keyfine göre adres seçiyor. 26 Ocak tarihinde çıkan gönderim 27' sinde Siteler şubede. Her zamanki düzensizliğinden, siteler şube benim adresim değil deyip Altınpark şubeye gönderdi.

Bu arada geçti bir gün daha. 28'i sabahı Altınpark şube aldı koydu kenara o günden beri bekliyor. Şubenin kendisiyle görüştüm bugün çıkacak yarın çıkacak diye sallıyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum, kayıt oluşturduk deyip kapatıyor sonuç sıfır.

En son bugün bölge müdürlüğünden E*** diye bir bayanla görüştüğümde, kargoyu siz gelip almanız gerekiyor diyor. Göndericiyi arıyorum adrese teslim diyor. Ama hala kargom keyfe keder bekletiliyor! Çalışmayın bu firmayla!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Caner K.
  03 Şubat
  10:22

  Bugün yine kargonun teslim edileceğini söylediler fakat şu an hala kargo teslimata çıkmadı. Altınpark şubenin keyfine göre teslim etmediği kargoyu, ne bölge müdürlüğü ne müşteri hizmetleri teslimini sağlayabildi. Yazık.

 • 02 Şubat
  15:29

  Merhaba Caner Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr

 • Caner K.
  01 Şubat
  11:57

  Je499499 takip numaranız.