MNG Kargo Karabağlar Şubesi Sorun Yaşatıyor.

Sebahattin T. |

18.15'de İzmir Karabağlar şubenize ulaştım. Kargomun henüz şubeye gelmediğini beklemem gerektiğini söyledi ya da yarın dedi. Beklemeyi tercih ettim. Saat 19.45 oldu arkadaşlar şubeye döndü. Bakmaya başladılar ve ellerinde olmadığını söylediler. Bunun üzerine arkadaşların bilgisayardan kontrol etmek yeni aklına geldi ve aaa pardon burdaymış kargonuz dediler.

2 saat boşu boşuna bekledim. Dahası benim kargom diye verdikleri kutu başkasına ait çıktı. Sabah 08.40'da gittiğimde arkadaşın birisi yayılıp 09.30'da arkadaşım şeklinde laubali cevaplarla karşıladı. Başkasının kutusunu verdiklerini anlatarak kendi kutumu sonunda alabildim. MNG kargoyla bu tip sorunları hep yaşıyorum. Daha önce de eve bile gelmemişti..

Etiketler :

Geç Teslim Alma Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sebahattin T.
  02 Kasım
  17:18

  Hala tarafıma dönüş yapılacak. Sitesinde bile şikayet et butonu çalışmayan bir firmadan bunu beklemekte ütopya olur herhalde zaten. Laubali elemanlar çalıştırmaya ve şirketinizi düzeltmemeye devam ettiğiniz sürece sizi her yerde şikayet edip tanıdıklarımı bu konuda uyaracağım.

 • 27 Ekim
  13:22

  Merhaba Sebahattin Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr