MNG Kargo İstanbul Pınar Şubesi Ciddiyetsiz Davranıyor!

Eray Ç. |

Kargomun firmamdan teslim alınması için MNG Kargo'nun web sitesinden sabah 11'de form doldurdum ve bilgi için müşteri hizmetlerini aradım. Kargomun gün içerisinde teslim alınacağı söylendi. 17'de ilgili şubeyi aradığımda özür dilemeleri gerekirken gayet normalmiş gibi ilgili personelin kargoyu teslim almayı unuttuğunu söylediler. Daha sonra şikayet için müşteri temsilcisini aradığımda tekrar Pınar Şubesi'ne yönlendirildim. Bu sefer dalga geçer gibi müdürlerinin gelebileceğini söylediler ve tahmin edileceği üzere yine kimse gelmedi. Müşteri temsilcisini tekrar aradığımda mesainin bittiği söylendi. MNG Kargo yüzünden paketim bekletildi. Mağdurum.

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Geç Teslim Alma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eray Ç.
  16 Mayıs
  16:04

  Ertesi gün de mesai bitimine kadar kimse gelmediği gibi süreçle ilgili hiçbir bilgilendirme olmadı. Başka kargo şirketiyle çözüme gittik. Bundan sonra asla ve asla MNG Kargo firması ile çalışmayacağız.

 • 16 Mayıs
  10:22

  Merhaba Eray Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr