02 Haziran 2015

MNG Kargo İskenderun 5 Temmuz Şubesi Yetkilisi ve Çalışanları.

MNG Kargo Mersin Eğriçam Şubesinden alınan air box poşete yerleştirmiş olduğum kargom, İskenderun 5 Temmuz Şubesi kanalıyla alıcı J***E***'a iletilecek ken 25.05.2015 tarihinde saha personelinin taşıma esnasındaki dikkatsizliği nedeniyle yere düşmeden kaynaklı kargom hasar görmüştür.

Aynı gün şube yetkilisi H*** Bey ile birebir görüşülüp durum değerlendirmesi yapılmış, kargoda hasar gören ürünümüzün maliyetinin karşılanması amacıyla bir sonraki kargo ücretinin 5 Temmuz tarafından karşılanacağı sonucuna bağlanmıştır. Ancak 02.06.2015 tarihinde gönderilen 2.kargomuz için ücret talep etmiş, verdikleri sözden vazgeçmiş ve bizi çok mağdur etmişlerdir. Kargo gönderimini geri çekmek zorunda kaldık.

Ayşegül 287 Okunma

Cevaplar

 • Ayşegül 08 Temmuz 2015

  1 aydan fazla bir süre geçti ancak hala bir sonuç elde edemedim. Size bilgi akataracağız diye telefon aldım Adana Bölge Müdürlüğü'nden olduğunu söyleyen bir Bey tarafından. Bu telefon görüşmesinin üzerinden geçen 1 aylık süre fazlasıyla geçmiş bulunmakta. Zaman aşımına uğratılıp sonuçsuz bırakılacaksam eğer yazışma ve resmi yollardan hakkımı aramayı düşünmekteyim. 60 TL tutarındaki Zararımın en kısa sürede tazmin edilmesini istiyorum. Bilginize.

 • Ayşegül 16 Haziran 2015

  Şikayetimle ilgili bilgilendirme ne kadar sürede gerçekleşecek? İncelemeler hala devam etmekte mi? Beni bilgilendirebilirseniz sevinirim. Teşekkürler

 • Ayşegül 07 Haziran 2015

  Henüz şikayet sürecim sonlanmış değil. İskenderun Şubesi alıcısı Jülide Eldaş tarafından Adana Bölge Müdürlüğünüze yazılan dilekçeye cevap gelmemiştir. Bu konuda yardımcı olunmasını istiyoruz. Genel anlamda memnuniyetimiz devam etmektedir. İlginize teşekkür ediyorum.

 • Ayşegül'in Teşekkür Mesajı03 Haziran 2015

  Sizler nezdinde Mersin Eğriçam Şubenizin yetkilisine ve gerek ofis gerekse saha çalışanlarına ilgi ve alakalarından dolayı şükranlarımı sunuyorum. Keşke Türkiye genelindeki şubelerinizde sizleri temsil eden bütün çalışanlarınız da onlar kadar duyarlı ve hassas olsaydı. Şikayetimi dikkate alıp alakadar olduğunuz için tekrar teşekkürler.

 • MNG Kargo Temsilcisi02 Haziran 2015

  Merhaba Ayşegül Hanım , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön