18 Eylül 2014

MNG Kargo İlgisizlik - Ciddiyetsizlik!

Televizyonlar da bu kadar reklam verip hızlı teslimat vaatleri bulunan bir markasınız ve iki blok yanınızda olan müşterinize kargosunu teslim edemiyorsunuz. Reklama bu kadar bütçe ayırmak yerine yetişmiş ve işini ciddiye alan eleman çalıştırmak markanız için daha faydalı olacaktır.

Gün içerisinde iki kere telefon ile arayıp kargomun halen teslim edilmediğini söylememe rağmen kargom halen teslim edilmedi. An itibari ile saat 17:41 ve benim kargom sabah saat 09:00'dan beri teslim edilmeyi bekliyor. saat 16:00'da en son görüşmemi MNG Kargo Tekstilkent şubeniz ile yaptım ve o saatten sonra ne telefon ile şubenize ulaşabiliyorum nede kargom teslim edildi. Biraz ciddiyet.

Ersin 76 Okunma

Cevaplar

  • Ersin25 Eylül 2014

    MNG kargo firması ile yaşadığım ilk sorun değil bu. Aslında daha doğrusu standart yaşadığım sorun. Eminim ki bu konuda yanlız değilim. Ne zaman bu firmayı tercih etsem benzer sorunlar yaşadım. Hep sorun yaşadım. Çözüm sürecinde yaklaşımlarını çok beğendim ama eminim ki bugün yine MNG Kargo' yu tercih etsem aynı sorunu yaşarım. Daha kaliteli personel kullanmalarını tavsiye ederim.

  • MNG Kargo Temsilcisi18 Eylül 2014

    Merhaba Ersin Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyla ilgili kargo bilgilerinize ulaşılmış olup gerekli önlemlerin alınması için ilgili birimlerimize gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Yaşamış olduğunuz olumsuzluk için firmamız adına özür diler,paylaşımınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön