MNG Kargo İlgisiz Personel Ve Geç Teslimat!

Kemal Ö. |

MNG Kargo şirketinin Batman Raman Şubesinden şikayetçiyim. Şu ana kadar tam 4 kez tarafıma, ev adresime ulaşması gereken kargo yollandı. Çeşitli bahaneler uydurularak (Geldik evde yoktunuz, bugün bulunduğunuz adrese dağıtıma çıkamıyoruz gibi...) kargomun tarafıma ulaşması geciktirildi. Buna istinaden 3 kez ben gidip, şubeden bizzat kargomu elden teslim aldım. Son gönderilen kargom için aradığımda ise ertesi gün teslim edeceklerini bildirdiler. Belki hayati bir kargo bekliyorumdur. Personel çok ilgisiz. Haklarında ilgililer tarafından gerekli işlemin yapılmasını, sonucundan tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal Ö.
  12 Ocak
  20:21

  Merhaba Kemal Bey, "Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo a. ş. 444 06 06 - info@mngkargo.com.tr" MNG kargonun bu mesajına rağmen bana dönüş yapılmadı. Acaba olayı mı unutturmaya çalışıyorsunuz?

 • 23 Aralık
  10:58

  Merhaba Kemal Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr