22 Aralık 2014

MNG Kargo İlgisiz Personel Ve Geç Teslimat!

MNG Kargo şirketinin Batman Raman Şubesinden şikayetçiyim. Şu ana kadar tam 4 kez tarafıma, ev adresime ulaşması gereken kargo yollandı. Çeşitli bahaneler uydurularak (Geldik evde yoktunuz, bugün bulunduğunuz adrese dağıtıma çıkamıyoruz gibi...) kargomun tarafıma ulaşması geciktirildi. Buna istinaden 3 kez ben gidip, şubeden bizzat kargomu elden teslim aldım. Son gönderilen kargom için aradığımda ise ertesi gün teslim edeceklerini bildirdiler. Belki hayati bir kargo bekliyorumdur. Personel çok ilgisiz. Haklarında ilgililer tarafından gerekli işlemin yapılmasını, sonucundan tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Kemal 250 Okunma

Cevaplar

  • Kemal 12 Ocak 2015

    Merhaba Kemal Bey, "Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo a. ş. 444 06 06 - [email protected]" MNG kargonun bu mesajına rağmen bana dönüş yapılmadı. Acaba olayı mı unutturmaya çalışıyorsunuz?

  • MNG Kargo Temsilcisi23 Aralık 2014

    Merhaba Kemal Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön