23 Eylül 2013

MNG Kargo İletilmeyen Kargo!

Tüm günümü, EE993726 nolu kargomu bekleyerek mevcut programlarımı iptal etmemi sağlayan, herhangi bir konuda geri dönüş ve bilgilendirme yapmayan, çağrı merkezinde çözüm değil, basit bilgiler sunan , Bakırköy Bölge müdürlüğünün kesin ulaşılacağını belirttiği ve saat verdiği halde halen elime ulaşmayan kargomu bekleyerek geçirmiş bulunmaktayım. Durum karşısında çağrı merkezi bana pazartesi ye kalabileceğini dolayısı ile bir gün daha kendilerinin keyfini beklemem gerektiği önermektedir.

Bu şekilde bir işleyişin MNG Kargo'ya yakışmadığını düşünüyor ve kendilerinin keyfini beklemeye üzülerek devam ediyorum.

Serhan N. 51 Okunma

Cevaplar

  • Serhan N.02 Ekim 2013

    Gönderimi 2 gün sonra alabildim, 1 hafta sonra MNG kargo'dan \"Bahar Akbulut\" isimli çalışan beni arayarak , en münasebetsiz yaklaşım ile cihazı teslim alıp almadığımı sordu. Kendisine cihazı 2 gün sonra aldığımı söyledim ve bana neden şikayet ettiğimi, bunun normal olduğu bilgisini verdi.. Çalışanlarının ve iş anlayaşının müşterilere hizmet vermektense, müşterilerini memnunuiyetsizlik ile karşılayan ve şikayeti olan bir müşteriden özür dilemek yerine üste çıkmaya çalışan kişileri bünyesinde barındıran bir firma ile tekrar çalışmayı düşünmüyorum... Saygılarımla.

  • MNG Kargo Müşteri Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – info@mngkargo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön