13 Eylül 2013

MNG Kargo İki Taraftan da Ücret Alıp Beni Rezil Etti!

İnternet üzerinden yaptığım alışverişte kargo ücretini ödediğim halde ve üstelik firmayla görüştüm kargoya ücreti ödemişler. MNG Kargo şubesinde alıcı ödeyecek şeklinde hata yaptıkları için hediye olarak gönderdiğim kargonun ücretini alarak beni rezil ettiler. Kargo takip numaram 342930006552. O günden beri 3 gün geçti her gün aramama ve halledileceğini firma hatası olduğunu belirteceklerini söyleseler de hala iade yapılmadı.

Sanırım 6-7 kere aramak zorunda kaldım ve bu konuda kime şikayette bulunacağımı anlamış değilim. Tüketici haklarına şikayet etmeyi planlıyorum yarın da çözülmezse. Bir firma için utanç verici bir durum.

Aslan 57 Okunma

Cevaplar

  • Aslan19 Eylül 2013

    Bu konuda telefon açılıp özür dilendiği halde, yaklaşık 9 gündür paramız iade edilmiş değil. Bu problemle ilgili yapılan tüm görüşmelerden sonra anladığım bu firmanın ciddi problemleri var ve yapılması gereken işleri, iki şubesi arasında bile halledip tamamlayamadı. Sonuç olarak beni ilgilendiren ise paramın iade edilmemiş olması. Sanırım bu konuda artık firma ile değil tüketici haklarıyla iletişim içinde olacağım.

  • MNG Kargo Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön