23 Kasım 2013

MNG Kargo Hizmette Sınıfta Kaldı!

İstanbul içi kargoyu 10 gün sonra teslim aldığımızdan yurtdışı müşterimizi kaçırdık ve
430 TL fazladan nakliye parası verdik. Acil durumlarınızda MNG Kargo kullanırken 10 kere düşünün. hizmetlerine hiç sahip çıkmıyorlar. 1 ay önce şikayet dilekçesi verdim. Daha cevap bile vermediler. Karsınızda muhatap yok. MNG kargo tanıtım yazısı veya reklamlarında verdiği imajla yaptıkları arasında çok fark var.

Müşteriye hizmette sınıfta kaldılar. Alt yapıları çok kötü. O gün bize malımızın Bakırköy bölge de diyorlar almaya gidiyoruz Marmara bölgede diyorlar, Marmara bölgeye gidiyoruz Bakırköy bölgede diyorlar. Malın nerede olduklarından haberleri olmayan kargo. 430 TL nakliye bedelini ödesinler.

İlyas 48 Okunma

Cevaplar

  • İlyas30 Aralık 2013

    40 gün geçmesine rağmen dönüş yapmamaları çok ilginç. mng sınıfta kalmıştır.Müşterilerine ne kadar önem verdiği ortada. acil olarak çözüm bekliyoruz.

  • MNG Kargo Temsilcisi23 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön