01 Nisan 2013

MNG Kargo Hizmet Anlayışı Sıfır!

İnternetten online olarak yaptığım alışveriş sonrasında karşı tarafın anlaşmalı olduğu bu firma ikamet ettiğim Kocaeli/Darıca şubesine 29-03-2013 saat 10:21 de gelmiştir. Kargom neredeyse 2 gün geçmesine rağmen elime ulaşmadı ve şube ile evimin arası en fazla 5 dk. Şubeyi aradığımda telefonuma çıkan bayanın tarafıma ukala ve saygısızca cevap vermesi ve kargomun zimmetlendiği kuryenin benim kargomu dağıtıma çıkarmadığını söyleyerek elime gün içerisinde ulaşamayacağını söylüyor.

Yaptığım görüşme sonucunda kargomun gün içerisinde elime geçeceği söyleniyor ama ulaşmıyor. Şimdi sorarım size MNG Kargo böylemi hizmet veriyor.Bu personellerle mi?

Kerem 25 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapılmıştır. Konuyla ilgili gerekli aksiyonlar alınarak sözlü bilgi paylaşımı sağlanmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön