MNG Kargo Heykel Şubesi Kargoyu Adrese Teslim Etmedi.

Bahadır Ö. |

Bir siteden siparişimin kargosunu sabah saatlerinde kargo takip sayfasından kontrol ettiğimde dağıtıma çıkmış olarak gördüm. Saat 13:30 civarı kargo hala gelmediği için kargo takip sayfasına baktığımda teslim edilemeyen kargo bildirimini görünce şubeyi aradım. Bunun öncesinde hiçbir SMS, mail ya da telefon araması almadım kargo ile ilgili. Şubede çalışan bayana kargo gelmedi sebep nedir diye sorduğumda saygısız bir şekilde adımı sorup kontrol ettiğinde adres yetersiz dedi.

Sipariş verdiğim sitede adresin eksiksiz olduğunu söyledim. Ben adresi teyit amaçlı kapı numarasını da söylediğimde faturada kapı numarasının yazmadığını söyledi. Kargoyu eksik bilgi ile nasıl göndereceklerini sorduğumda 'şimdi siz söylediniz ya kapı numarasını yarın gönderirim' diyerek saygısızca cevap verdi. Ben de konu ile ilgili nereye şikayette bulunabilirim diye sorduğumda genel müdürlüğe şikayet edebilirsin dedi.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  15:03

  Merhaba Bahadır Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr