MNG Kargo Her Seferinde Gecikiyor!

Onur P. |

Cuma günü İstanbul'dan arkadaşımın MNG Kargo Rami şubesine verdiği tablet bilgisayar, üzerinden 5 gün geçmesine rağmen gelmedi. Cumartesi elime geçeceğini söylemişlerdi. Cumartesi aradığımızda pazartesi dediler. Pazartesi arkadaşım şubeye gittiğinde hala kargonun şubeden çıkmadığını öğrendi. Ancak kendilerinin pazartesi halledeceklerini salı elimde olacağını söylediler. Salı kargo gelmeyince tekrar aradık ve kargonun hala şubeden gönderilmediğini ama o an itibariyle işleme soktuklarını ve bugün yani çarşamba kesinlikle elimde olacağını belirttiler.

Ancak gün itibariyle aradığımda bu sefer perşembe geleceğini söylediler. Bu mu sizin bir gün de tüm Türkiye'ye teslim sloganınız? Önceki kargom da 4 güne gelmişti.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur P.
  06 Ekim
  15:40

  Tek kelimeyle tekrar dalga geçtiler.Aradılari.Şikayetimi dinleyip merkezimiz size dönecek dediler.Dört gündür kimse geri dönmedi.Bu mu şikayeti dikkate almak.Artık firmadan bir şey de beklemiyorum zaten.Bu hafta içinde iki kez daha kargo gönderdim ikisi de acil olmasına rağmen başka bir kargo şirketini tercih ettim.Bu kadar basit.

 • 03 Ekim
  10:19

  Değerli Müşterimiz;

  MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  MNG Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  444 06 06 – info@mngkargo.com.tr