03 Ekim 2013

MNG Kargo Her Seferinde Gecikiyor!

Cuma günü İstanbul'dan arkadaşımın MNG Kargo Rami şubesine verdiği tablet bilgisayar, üzerinden 5 gün geçmesine rağmen gelmedi. Cumartesi elime geçeceğini söylemişlerdi. Cumartesi aradığımızda pazartesi dediler. Pazartesi arkadaşım şubeye gittiğinde hala kargonun şubeden çıkmadığını öğrendi. Ancak kendilerinin pazartesi halledeceklerini salı elimde olacağını söylediler. Salı kargo gelmeyince tekrar aradık ve kargonun hala şubeden gönderilmediğini ama o an itibariyle işleme soktuklarını ve bugün yani çarşamba kesinlikle elimde olacağını belirttiler.

Ancak gün itibariyle aradığımda bu sefer perşembe geleceğini söylediler. Bu mu sizin bir gün de tüm Türkiye'ye teslim sloganınız? Önceki kargom da 4 güne gelmişti.

Onur 45 Okunma

Cevaplar

  • Onur06 Ekim 2013

    Tek kelimeyle tekrar dalga geçtiler.Aradılari.Şikayetimi dinleyip merkezimiz size dönecek dediler.Dört gündür kimse geri dönmedi.Bu mu şikayeti dikkate almak.Artık firmadan bir şey de beklemiyorum zaten.Bu hafta içinde iki kez daha kargo gönderdim ikisi de acil olmasına rağmen başka bir kargo şirketini tercih ettim.Bu kadar basit.

  • MNG Kargo Temsilcisi03 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön