MNG Kargo Hem Geç Teslim Edip, Hem Ek Ücret İstediler!

Ali P. |

Çiçek Sepeti'nden bir ürün siparişimiz oldu, söz konusu kargo firmasının internet adresinden takip ettik. Ürün şehrimize geldi fakat teslim edilmedi. Bilgi de vermediler. Biz aramak zorunda kaldık. Adresimizi beğenmemişler :) AT (ne demek olduğunu bilmiyorum) dışı diyerek yeni bir adres istediler tamam dedik, başka bir adres verdik. Fakat yine ne gelen ne giden. Aradık, bize adres verin dediler ee verdik dedik, tövbe çekerek tekrar verdik adresi.

Sonra kargo firmasının merkezinden aradılar yeni adres için 4.9 TL, ilave kargo ücreti istediler, :) kargo ücreti ödedik biz dedik ama, yeni adres sebebiyle ilave ücret gerektiğini söylediler! İlk adresimizi Çiçek Sepeti'ne AT dışı diyerek uyarsa Çiçek Sepeti'de bize dönüş yapabilir adresimizi değiştirirdik. Ama bu insanların gözünde halkın kıymeti yok. Ama bitmedi çilemiz. 2 hafta gecikerek kargo geldi fakat 14 TL istediler. :))

Etiketler :

Ücretlendirme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  14:40

  Merhaba Ali Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr