MNG Kargo Hatboyu Şubesi Çalışanı Çok Kaba.

Ayşegül Çapar C. |

Samsun'dan gelen kargoda daire numaram 4 yerine 14 yazılmış. Burası 10 daireli bir bina ve M*** D*** isimli kişi ile telefon görüşmemizde saygı kuralları dışına çıkıldı. Kendisine nezaketen keşke daire 4'ün ziline basıp kargo bekliyormuydunuz diye sorsaydınız dedim. Kendisi direk bana bağırarak benim elalemin ziline basma yetkim yok kimsenin ziline basmam ben diye çocuklarımın yanında bağırdı bana. Ona bu tavrının yanlış ve saygısızca olduğunu söyledim. Konuşma şeklinin çok bozuk olduğunu söyledim ve kendisine bana evet benim konuşmam bozuk ben böyleyim istediğiniz yere şikayet edin dedi. Bu durumda onun saygısız konuşmalarına ve bağırmaya maruz kaldım.
Şikayetçiyim şikayetçiyim.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşegül Çapar C.
  03 Ekim
  19:34

  Gerçekten bana ulaşmaya çalıştınız?

 • 19 Eylül
  13:52

  Merhaba Ayşegül Hanım,

  MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanamamıştır. Kargo gönderiminize dair kargo takip numaranızı paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  MNG Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  444 06 06 – info@mngkargo.com.tr

 • Ayşegül Çapar C.
  19 Eylül
  13:08

  Kendisinin kıdemli bir kargo görevlisi olduğunu duydum aynı zamanda normalde böyle saygısız mış bağırırmış Aras kargodada saygısızlık yapmış. Kıdemli olması nezeketsizliğe olanak vermemeli. Çok üzgünüm