30 Haziran 2016

MNG Kargo Hatalı Şube Gönderiminin Cezası Bana..

28/06/2016 Salı Günü Ardahan Merkezden gönderilen kargom ile ilgili 30/06/2016 (bugün) sabah İstanbul yeşilköy şubesine geldiği ile ilgili mesaj geldi. Bu saate kadar beklememe rağmen kargom gelmediğinden gelen mesajdaki telefon numarasını aradım.

Bana adresi yanlış okuduklarından yanlış şubeye kargo gönderdiklerini bildirdiler. Kargom bir başka şubede imiş. Yarın getireceklerini söylediler. Kargo firmasında çalışanların hatalarından kaynaklanan bir problem nedeniyle neden ben kargomu bir gün geç alıyorum.

Yarın şehir dışına çıkacağım ve bu nedenle kargomu bugün almam gerekiyor ve dedikleri şubeyi bilmiyorum ve ulaşım aracımda yok. Yani tamamen mağdurum. 444 ile başlayan şikayet hattı şikayetimi aldı ancak ileteceğini söyledi.

Yani şikayet sonucum bugün hallolamayacak. İstanbul şubeyi arayın dedi 444 'lü hattaki bayan orayı aradım oradaki bayanda Bakırköy şubeyi arayın dedi...

İzzet 82 Okunma

Cevaplar

 • İzzet03 Eylül 2016

  30 Haziran günü şikayetim ile ilgili gereği yapılarak tarafıma dönüleceği belirtildi ancak 3 Eylül tarihi itibarıyla hala geri dönüş yapılmadı. İlginiz için çok teşekkür ederim.

 • İzzet03 Temmuz 2016

  30 Haziran'da MNG kargoyu araryıp şikayetimi dile getirmeme rağmen 3 Temmuz tarihi geldi ve hala şikayetim ile ilgili dönüş olmadı. Şehir dışına çıkmam gerektiğinden kargo şubesine giderek kendim kargoyu almak zorunda kaldım ve 32 TL taksi parası verdim (taahhüt ettiğiniz sürede getirmediğiniz ve aynı zamanda bunun sebebi ben olmadığım halde). Bu paranın tarafıma iade edilmesiyle ilgili de şikayette bulundum ancak ona da geri dönen olmadı. Bu kadar ilgisiz bir firma daha görmedim. Bir daha kesinlikle MNG ile gönderi yapmam ve çevremdekileri de yapmamaları konusunda mutlaka uyaracağım.

 • İzzet30 Haziran 2016

  444 06 06 numaralı hattınızdan şikayet ettiğimde aynı cevap verildi. Ben çözümün bugün bulunmasını talep ediyorum. Bu arada Bakırköy şubenizi de yaklaşık 10 kere aramama rağmen her defasında telefonun çalmasına karşın telefonu kesinlikle açan olmamıştır.

 • MNG Kargo Temsilcisi30 Haziran 2016

  Merhaba İzzet Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön