31 Mayıs 2014

MNG Kargo Hasarlı Ürünü Gördüğü Halde Tutanak Tutmadı!

Denizli den gelen bir kargomu kapıya kurye getirdi. Baktım kutuya bir darbe var. Kuryede elinde telefon biriyle konuşuyor dedim kardeşim şu telefonu bir kapatta kutuya bak. İçini açtık. İçindeki ürünler zarar görmüş.

Ben rapor tutturmak istiyorum dedim kuryede bana dedi ki abi benim tutmaya yetkim yok eğer tutarsam bütün masrafı ben ödemek zorunda kalırım dedi. Siz imza atın sonra şubeye getirin biz onu geri göndeririz. Karşı taraf bunu ödemek zorunda dedi. Bende attım imzayı.

Şimdi ise MNG Kargo yetkilileri bana diyorlar ki evet hasar var ama imza atmışsınız artık birşey yapamayız! Daire kapımın üstünde sesli kayıt yapan kamera var çok şükür bütün söyldikleriyle beraber 2 gün için de dolandırıcılıktan vereceğim mahkemeye!

Zahid 302 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi02 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön