MNG Kargo Hasarlı Ürünle İlgili Sorumluluk Kabul Etmiyorlar!

Dicle K. |

Ürünüm hasarlı geldi. MNG Kargo'yu aradım. Bir sürü prosedür istiyorlar. Bu nasıl bir şirket? Bu sorumsuzluk ya. Sorumluluk kabul etmiyoruz diyorlar. Kapatın o zaman kargoyu. Eğer yaptıkları hatayı düzeltmezlerse tüketici hizmetlerine başvuracağım. O zaman düzeltsinler yaptıkları sorumsuzluğu. Yok MNG Kargo locaymış, reklam yapmasını iyi biliyorsunuz o zaman. Adam gibi iş yapın. Ürünüm paramparça geldi. Ayıp ya. Bir iş yapıyorsunuz, tam yapın bari.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Hasar/Kayıp Tazmini

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dicle K.
  29 Eylül
  03:51

  mng kargo ile görüşme yaptım faturayı getirmem söylendi faturayı götürdüm fakat maddi her hangi bir şekilde telafi yapılmadı insanları niye oyalıyorsunuz para kolaymı kazanılıyor tüketici haklarına şikayet edicem saygısız bir ticaret yapılıyor kınıyorum mng kargoyu.

 • Dicle K.
  29 Temmuz
  22:23

  üzerinde dikkat kırabilir ibaresi olmasına rağmen tebrik ederim paket param parça geldi mng loca diye birşeyden bahsediyorsunuz aynı kalitedemi paket ulaştırıyorsunuz.

 • Dicle K.
  29 Temmuz
  22:18

  sürekli mng kargoyu kullanıyordum müşteri ile nasıl konuşulacağını tam olarak öğrenmeleri lazım.

 • 29 Temmuz
  10:51

  Değerli Müşterimiz;

  MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  MNG Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  444 06 06 – info@mngkargo.com.tr