MNG Kargo Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı Tutmadı!

Ayşegül I. |

28.7.2013 tarihinde Sanalreyonum.com'dan Rowenta RU-305 elektrikli süpürge sipariş ettim.Ürün elime ulaştığında Ürünü açınca su haznesinin ciddi anlamda kırık olduğunu fark ettim hemen MNG kargo Çanakkale 18 mart şubesini aradım. Hasarlı ürün tespit tutanağı tutmaları gerektiğini söyleyince prosedür gereği böyle bir tutanak tutamayacaklarını söylediler.

Ancak mağduriyetiniz ile belirten bir dilekçe verin biz size dönüş yapacağız ama en az 1 ay sürer dediler. Sanalreyonum.com MNG Kargodan tutanak olmadan bir işlem yapamayacağını söyledi. Dilekçemle ilgili geri dönüş yapılmadı. Ben kargoyu aradığımda olumsuz yanıt aldım. MNG Kargo istenilen tutanağı vermeyince Sanalreyonum.com'da değişim yapmıyor.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Hasar/Kayıp Tazmini

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşegül I.
  17 Nisan
  14:03

  Ürünün yedek servisinden ücretini bizzat kendim ödeyerek kırılan parçanın değişimini yaptım.Bir daha asla bu sanalreyonum.com ve mng nin adı geçen bir işe girişmeyeceğim.

 • Ayşegül I.
  08 Ekim
  13:48

  Tarafıma hala geri dönüş yapılmadı.

 • 04 Ekim
  10:19

  Değerli Müşterimiz;

  MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  MNG Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  444 06 06 – info@mngkargo.com.tr