19 Temmuz 2014

MNG Kargo Hasarlı Kargoda Hep Ben Haksız Oluyorum!

Günlük kargo almaktayım. Kargo muhteviyatı seramik ürünlerdir. Kargo düzgün dikkatli ve darbesiz taşındığı zaman herhangi bir kırılma olmamaktadır ama dikkatsizlik kırılmalara sebep olmaktadır. (kolilerin darbe aldıklarını gösteren fotoğraflar mevcuttur) şimdiye kadar hasarlı kargo da hiç bir zaman haklı çıkamadım.

Her olayda farklı bir uygulamayla karşılaştım. Önce imzalamamı sonra tutanak dediler. Diğer seferde imzalamışınız bir şey yapamayız dediler. Dediklerini harfiyen uyguladım. Son seferde kurye tutanak tutamayacağını eğer tutanak tutturmak istiyorsam şubeye gitmem gerektiğini söylediler.

Artık zıvanadan çıktım. Lütfen nasıl kargo teslim alacağımı belirleyin.
Kargo no:EH 899799

Ahmet 587 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 09 Şubat 2015

    Yakup beye sorunu dinleyip anlayıp çözüm üretme sözü verdiği için teşekkür etmiştim... Fakat yakup bey de sözünün arkasında durmadı ve o da aynı şekilde topu orta sahada çevirmeye devam etti... Yine sonuç çıkmadı...

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı19 Temmuz 2014

    konya bölge müdürlüğünden yakup bey aradı.ve mng zafer şubesiyle konuştuğum ayni cümleleri yakup beyle konuştum.bir defada sorunu anladi ve 2 dakikada soruna çözüm üretti.anladim ki anlatma sorunu bende değilmiş.karşidaki insanlarin anlama yeteneklerindeymiş.mng kargo bölge müdürlüğü temsilcisi yakup beye konuya ilgisi ve çözümü konusunda teşekkür ederim.iyi çalişmalar dilerim.

  • MNG Kargo Temsilcisi19 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön