MNG Kargo Hasarlı Kargo!

Engin B. |

MNG Sinop Şubesinden Teknolojik ürünümü 9 Mart 2016 günü İstanbul'a gönderdim. Sinop Şubesinde paketleme işlemi mevzuata uygun olarak yapıldı. (Sinop Şubesinde arkadaşlara ilgili ve yardımları için teşekkür ediyorum.) Ancak ürün yolda hasar gördü.

Ancak bir türlü işlemlerden sonuç alamıyorum. Ürün hasarlı olduğu için MNG İstanbul Bakırköy Bölge yetkilileri ürünü yerinden oynatamayacaklarını söylerken bir yandan da dilekçe vererek ürünü Sinop'a geri almamı istiyorlar. Ürünün yetkili servisi İstanbul dışından başka ilde yoktur. Dolayısıyla yetkili servise bırakılıp oradan onarılması gerekmektedir. Bu konuda MNG İstanbul Bakırköy Bölge sorumluları yardımcı olmamaktadır.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Engin B.
  29 Mart
  16:06

  9 Mart'ta gönderdiğim ürün 20 gündür cihazım ortada yok. Akıbetini merak ediyorum. İvedi olarak ilgilenirseniz sevinirim.
  Engin bayra
  5447893878

 • Engin B.
  23 Mart
  15:11

  Merhabalar,
  ilginize teşekkür ederim. Umarın çözüm buluruz. Öncelikle cihazın İstanbul'daki servisine ulaşmasını ve tamir edilmesini istiyorum. Daha sonra tanzim süreci devam edebilir. Mağdur durumdayım.
  İyi çalışmalar.

 • 23 Mart
  15:06

  Merhaba Engin Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr