MNG Kargo Harika Yöntem Bulmuşlar  "Adreste Bulamadık.''

Erman Y. |

Trendyol.com'dan 24 Eylül 2016 'da sipariş verdik, 29 Eylül 2016'da saat: 16:00'da evde bütün ahali olmasına rağmen adreste bulamadık, Kocasinan MNG Kargo'dan teslim alabilirsiniz diye mesaj yolluyorlar. Şimdi birinci olarak ben Kocasinan'a gelmek isteseydim, internetten sipariş vermezdim, kalkar geze geze bir alışveriş merkezinden gider ürünü alırdım. İkinci olarak MNG Kargo sanırım bu adreste bulamadık'' olayını çok benimsemiş, sürekli aynı nane, inceleyin bütün yorumları göreceksiniz. Zamanın da isim yapmış böyle bir kargo firmasının vizyonsuz iş yapmasını üzülerek görüyoruz. Kocasinan MNG Kargo'yu, aralıksız 1 saat boyunca aradım ama hiç cevap veren olmadı.

Ara ara meşgul çaldı, ilerleyen aramalarım da da telefonum hiç arayamadı, engellendim sanırım. Yani muhatap da bulamıyorsunuz. Her minik kargo'dan 8 TL alıyorlar ama!

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erman Y.
  06 Ekim
  15:05

  Sorunum çözüldü, kargoyu gidip babam aldı 2 gün daha geçtıkten sonra:) sipariş verirken dikkat edin trendyol da dahil, çok aradi sağ olsun trendyoll ama hiç yardımcı olmadı sadece özür hemen ilgileniyoruz, yahu ürünü getirin? Durumu düzeltmeye çalisiyoruz. G8 mübarek ne büyük sorunmuş bu!

 • Erman Y.
  30 Eylül
  11:48

  Saygıdeğer MNG ailesi, tarafıma hiç dönüş yapılmayınca bir arayıp sorayım dedim, şaşırtıcı bir şekilde 20.telefon çaldırışıma "dünya rahatı' bir MNG ailesinin personeli bakıverdi. Sonra kargoyu gelip almalısınız dedi, dedim ki ver kargoyu getiren arkadaşın telefon numarasını, verdi. 45 kez çaldırdım bakıverdi, MNG Erzurum Oltu şubesinden bir amcayı rahatsız ediverdik, yanlış vermiş rahat arkadaş, sonra doğru numarayı aldım. Ulaştıım, aradım açmadınız dedi? Dedim ki aramamışsınız telefon sürekli yanımda, aramak zorunda değiliz dedi (öz eleştiri hiç sakin konuşmadım) Şimdi televizyonda boy boy reklam yapıp aramak zorunda değilz, diye artışlık yaparsan sorarlar adama internetten verdiğim sipariş için ben 2 saatime mal olacak bir Kocasınan kargo yolculuğu mu yapayım? Diğer kargo firmaları ararken, o kadar havalı kargo firmanız aramak zorunda değil mi? Saygıdeğer MNG ailesi, ben ailenizi hiç sevmedim,

 • 30 Eylül
  09:09

  Merhaba Erman Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr

 • Erman Y.
  29 Eylül
  18:04

  MNG Kargo ile çalışan TRENDYOL'da dahil, hiçbir firma ile de çalışmayı düşünmüyorum bir daha. Firma büyük görünüyor ama seyyar satıcı mantığını aşamamaşılar, ne koparsam kardır diyorlar kendilerince, adreslere gitmeyin büyük kazanç sağladınız tebrikler. Bin kişiye bunu yapsalar paralarına bakıyorlar işte. Ben 1 kişiyim ama, halk bu çok fazla sömürülmeye gelmez! evde yoktunuz dedıklerı saatte annemle evde telefonla konuşuyordum. Bu firma ile çalışan internetten satış firmalarına soruyorum, ben dışarı çıkip ürünü kendim alıcaksam, siz niye varsınız? Siz de iyisiniz ama çcvreniz kötü.