MNG Kargo Gün İçinde Elinize Geçecek Diye Oyalama.

Kivanç A. |

Sakarya üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi adresli gönderimi dağıtıma çıktı elinize bugün geçecek diye mesaj attılar. Ama ilahiyat fakültesine gönderip de (doğal olarak) beni bulamadıklarında çok daha zekice bir yöntemle, Adapazarı'ndaki ürünü Düzce'ye gönderen bu firma, telefonla ertesi gün ürünün elime geçeceğini söyledi. Ertesi gün aradığımda ise, ürünü saat 10.00'dan beri Serdivan şubelerinde tuttuklarını ve ancak (3 gün sonra) pazartesi günü dağıtıma çıkarabileceklerini söylediler. Ama haklarını yemeyeyim çok yardım severler, çok istiyorsam ürünümü şubelerinden teslim alabilirmişim. Yaptıkları yanlışı telafi etmek için çaba bile harcamıyorlar. Hayal kırıklığı.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kivanç A.
  08 Mayıs
  19:51

  07.05.2015 tarihinde de, 08.05.2015 tarihinde de defalarca çağrı merkezlerini aradım. Adapazarı şubelerini de aradım, kargomun gelip gelmeyeceğini öğrenmek için. Çağrı merkezi hep geçiştirdi, sabah gelecek dendi, öğleden sonra 13.40\'ta aradığımda biz size geri döneceğiz dendi ama hiçbir geri dönüş olmadı. Ne zaman ki Şikayetvar\'a yazdım, lütfedip ondan sonra aradılar (saat 17.13\'te). İnsanların heyecanla bekledikleri kargoları bir an önce ulaştırmak gibi bir sorumluluk duymayan bir firma olmanızdan daha çok can sıkan şey ise, bugün gelecek, yarın gelecek ve biz sizi ararız deyip geçiştiren pişkinliğiniz. Şikayetvar sitesine çok teşekkür ederim...

 • 08 Mayıs
  17:02

  Merhaba Kıvanç Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr