MNG Kargo Gönderi Ulaşmadı!

Orhan T. |

10.06.2015 tarihinde Elbistan şubesinden Ankara 'ya içerisinde dondurma bulunan kargomun 48 saati geçmesine rağmen ulaşmadığı ve ürünüm telef olmuştur ve bu konuda tarafınızdan gerekenlerin yapılmasını ve en kısa sürede tarafıma dönüşmesini istiyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan T.
  30 Haziran
  08:36

  10.06.2015 tarihinde gönderdiğim ürünüm ne alıcıya ne de bana ulaşmadı şikayet etmeme rağmen nasıl hiçbir işlem yapılmadı böyle bi firmada bi tane ilgilenen şahıs olmazmı bizde kime neyi emanet ediyoruz.

 • Orhan T.
  20 Haziran
  14:29

  Yapmış olduğum şikayetle ilgili tarafıma hala olumlu veya olumsuz hiçbir dönüş yapılmamıştır çağrı merkezini aramama rağmen kimse hiçbir bilgi vermiyor.

 • Orhan T.
  16 Haziran
  10:53

  Daha önce şikayet etmeme rağmen göndermiş olduğum gıda ürünün 5 gün geçmesine rağmen hem bozulduğu hem de ürünün bozuk dahi olsa hala ulaşmadığı ve bu konu hakkında olumlu ya da olumsuz olarak bana dönüş yapılmamıştır. Birilerinin bu konuda gerekenleri yapmasını istiyorum.

 • 13 Haziran
  10:17

  Merhaba Orhan Bey,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr