MNG Kargo Gönderdiğim Kargoyu İade İstemiş Olmama Rağmen Karşı Tarafa Teslim Etmiş Bulunmakta.

Tuğberk T. |

04.03.2015 tarihinde Gaziantep Akyol şubesine M*** O*** adına göndermiş olduğum ga933805 No.lu kargomu 05.03.2015 tarihinde hem Büyükçekmece MNG Kargo'dan iptalini hem 444 06 06 Numaralı MNG Kargo müşteri hizmetlerine hem de Akyol MNG Kargo şubesine bildirmiş olmama rağmen M*** O*** adında ki şahısa yinede teslim etmiş bulunmaktadır.

Bahane olarakta başka birisi benim aradığımı söyleyip kargoyu teslim etmeleri gerektiğini söylemiş ve kim olduğundan emin olmadan M*** O*** adındaki şahısa teslim etmişler kargomu 16.03.2015 tarihine kadar haber bekledim ama ulaşamadıklarını söylediler ve bir şey yapamayacaklarını söylediler. Kısacası kendi başımın çaresine bakmam gerekiyormuş.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğberk T.
  02 Eylül
  18:40

  Hala sorunumla ilgili hiçbir şey yapılmadı bu sebeple devamlı olarak bu kargo şirketi ile ilgili herzama şikayetimi sanal ortamda paylaşmaya devam edeceğim. MNG Kargo şirketi hiçbir şekilde ilgilenmemiştir. Gaziantep'teki şube de halledeklwrini söyliyerekten oyalamaya devam etmektedir.

 • Tuğberk T.
  18 Mart
  13:00

  Tarafınızdan dönüş yapılmasını bekliyorum

 • 17 Mart
  09:55

  Merhaba Tuğberk Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr