MNG Kargo GittiGidiyor İndirim Kodu ve 20 TL Kargo Ücreti!

Naide Ö. |

GittiGidiyor'dan 6.95 TL'ye ürün aldım satıcı sc154046** indirim kodu ile MNG Kargo Çatalca şubeden ürünümü yolladı. Nazilli şubeye almaya gittiğimde 20 TL kargo ücreti istediler. Almadan döndüm.

Sırasıyla; MNG Ege bölgesi, Çatalca şube, İstanbul Bölge MNG Kargo Genel Müdürlüğü, müşteri hizmetlerini aradım. MNG Kargo Çatalca şube -bayan- çalışanından şikayetçiyim aradığımda gayet lakayt tavır sergileyip, evet mi paket, indirim kodlu ve indirimli hali bu, 20 TL dedi.

Bölge müdürlüğünü arayacağım dediğimde kendinden emin, arayın onlarda bir şey yapamaz dedi. Diğer kargolar indirimli 6.6.50 TL alırken MNG Kargo 20 TL alması haksız kazanç. Şaka gibi 6.95 ürün alıyorum, kargo 20 TL istiyor! Durumun düzeltilmesini Nazilli şubede bekleyen kargonun tarafıma indirimli verilmesini istiyorum. Diğer taşıma şirketlerinde olduğu gibi. -satıcı okul harçlığını çıkarmak için elindekileri satan öğrenci bir genç kızmış!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Naide Ö.
  19 Şubat
  12:12

  MNG Çatalca şubesinden indirim kodu ile yollanan ve 20 TL ücret istemeleri üzerine çözüm beklerken bu kez de paket'im MNG Nazilli şubede benden habersiz, izinsiz, kimliksiz, kim olduğunu bilmediğim Münevver Aydoğdu isimli şahsa 17.02.2016 saat 16.52 de teslim etmişler. MNG Nazilli Şubeyi aradığımda şube çalışanı bayan adıma kargo olmadığını söyledi. Takip numarasını verip tekrar bakmalarını söyledim. Çalışan telaşlandı ve ben vermişim yanlışlık olmuş v. b. Bu nedir, nasıl bir aymazlıktır. MNG Kargo hem 20 TL istiyorsun hem de paketimi başkasına veriyorsun. Başkasına verdiğin paketim için kargo ücreti olarak 20 aldın mı, yoksa birine hediye mi ettin! Adım ve adresim belli iken nasıl olur? Parasını ödeyip aldığım paketimi bulun! 13.02.2016 dan bu yana uğraşmaktan bıktım!

 • 18 Şubat
  16:56

  Merhaba,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr

 • Naide Ö.
  18 Şubat
  09:32

  Hala çözüm için beklemedeyim. Kargo geri gidecek, belki de gitti!.