17 Eylül 2015

MNG Kargo Geç Teslimat ve Şikayete Yanıt Vermeme.

İtalyan konsolosluğundan MNG Kargo ile bana zamanında iletilmeyen pasaportum nedeniyle yurtdışı seyahatimi kaçırdım, almış olduğum vize ve katılamadığım seminer nedeniyle ticari kaybım olukça fazla. 299630726435 takip No.lu kargoyu bana teslim edeceğini belirtip, zamanında teslim etmeyen İstanbul Nuh kuyusu şubesi için hem sözlü hem de yazılı şikayette bulunmama rağmen, 26 Mayıs tarihinden bu yana bana bir geri dönüş yapılmadı. Firma ciddiyetsiz ve müşteriye önem vermeyen bir yaklaşım içindedir.

Turan 155 Okunma

Cevaplar

  • Turan 13 Şubat 2016

    Bilgi dönüşü sağlanmadı nasıl olsa insanlar Türkiye'de alışık, haklarını aramıyorlar ve şikayet etmekten vazgeçiyorlar Şube müdürü ile görüştüm, evet haklısınız dedi, ben haklı olduğumu biliyorum zaten. Bana ödememi yapmalılar. Biraz müşteri odaklı olun da arayın lütfen.

  • Turan 02 Ekim 2015

    Merhaba, konu yanlış biriminize intikal etmiştir. Beni altunizade şubeniz aradı, sorun nuh kuyusu şubesi ile ilgilidir. Ayrıca iş seyahatimin iptali nedeniyle maddi zararımın karşılanması konusunda da talebim bulunmaktadır.

  • MNG Kargo Temsilcisi17 Eylül 2015

    Merhaba Turan Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön