03 Temmuz 2015

MNG Kargo Geç Teslimat, İlgisiz Çalışanlar!

İstanbul'dan 30/06/2015 salı günü verilen kargom, 01/07/2015'de elime geçmesi gerekirken, 03/07/2015 cuma günü olmasına rağmen hala elime geçmedi. Sorduğum yanlış şubeye gitmiş. Bugün doğru şubeye gitti , bugün teslim edilecek deniyor ve teslimata çıktı deniyor. Bir türlü bana teslim edemiyorlar.

Mahmut 282 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut03 Temmuz 2015

    Kargoyu teslim alan Esenkent şube, adresi basılı olmasına rağmen 2 harfi yanlış girmiş. Kargo parkop şubesine gitmiş. parkop şube, mihraplı şubesine yollamış. Mihraplı şube perşembe günü teslim etmesi gerekirken etmedi, cuma aradığımda ise siz gelin alın dedi. Gittiğimde görevli arkadaş kusura bakmayın demek yerine, gönderene suç attı. Halbuki gönderen adresi doğru yazmıştı, kutunun üstündeki kağıtta. o zaman parkop şubesine suç attı. Sonra bana kızmaya kalktı. Bir daha günahımı yollamam böyle saygısız, ilgisiz çalışanları olan firmayla.

  • MNG Kargo Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Merhaba Mahmut Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön