MNG Kargo Fiş Sorunu.

Ümit K. |

MNG Kargo Zümrütevler Şubesi ile uzun zamandır fiş sorunu yaşamaktayız. Ürünleri fiş yazmadan teslim almak istiyorlar, biz de her seferinde aynı şeyi söylüyoruz. Teslim alındığına dair fiş vermeniz karşılığında paketleri teslim edebiliriz diyoruz. Bugün yine aynı sorunu yaşadık, şube ile görüşmemiz neticesinde de "siz buraya şubeye getirin, biz fiş gönderemeyiz" diyorlar. İşinize gelirse gibi bir tavır sergilemektedirler.

Bugün gönderilmesi gereken paketlerimizi gönderemedik ve bu sorunu iletebileceğimiz bir merci yok. 444 06 06 numaralı telefonu aradığımızda ve müşteri temsilcisine bağlanmak istediğimizde de 20 dk beklememize rağmen bağlanamadık. Bu konunun çözülmesini rica ediyoruz.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Fiziki Şartlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit K.
  24 Haziran
  17:43

  MNG Kargo'nun müşteri ilişkileri departmanından 2 gün önce aradılar. Sonuçta hiçbir değişiklik olmamıştır. Bugün yapmak istediğimiz gönderiler de aynı şekilde fiş getirmedikleri kalmıştır. Sorun devam etmekte, zümrütevler şubeniz kayıtsız kalmaktadır.

 • 22 Haziran
  10:15

  Merhaba ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr