25 Eylül 2013

MNG Kargo Fedex Üzerinden Gelen Gönderilerde Bilgilendirme Yapmıyor!

23.09 gönderimli 25.09 da bana ulaşması planlanan FEDEX üzerinden gelen kargom gümrükte kalmış. MNG tarafından hiç bir bilgilendirme yapılmadı. FEDEX online gönderi izleme sayfasından durumu fark ettim. 4 defa aradım. 3 defa aktardılar 3 dakika bekleyip hattan düştüm. 4. defa da 02124714444-4 numarasını verdiler telefonu açan yok.

MNG Kargo kadar sorumsuz bir firma yok. Gümrük işlemleri için ne yapmam gerekiyor. Acil yardım istiyorum.

Yasin 659 Okunma

Cevaplar

  • Yasin01 Ekim 2013

    Bana gün içersinde geri dönüş yapılmadı. Şirket çalışanı bir gün sonra beni arayarak zaten benim 10 defa aradıktan sonra ulaştığım cevabı bana verdi. Çok başarısızlar MNG kargo'yu FEDEX'e de şikayet edeceğim. Nasıl olsa İngilizce biliyorum.

  • Yasin25 Eylül 2013

    Klasik cevap. 10. aramam sonrası konu hakkında bilgi sahibi ve ilgili br müşteri temsilcisi ile konuşmam sonrası ilgili cevaba ulaştım. Yarın MNG FEDEX Gümrük birimine giderek işi kendim takip edip sorunu çözeceğim.

  • Fedex Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön