MNG Kargo Faturadan Belirtilen Ücretin İki Katı Ücret İsteniyor!

Buğra Ü. |

Sakarya Çark şubeden İstanbul Kartal'a göndereceğim kargo için Sakarya Çarşı şubeden tarafımdan 75 TL istendi bende bu kargoyu karşı ödemeli olarak gönderdim. Daha sonra tarafımdan habersiz kargo bedeli 130 TL olarak değiştirilmiş ve gönderide bulunduğum kişiden bu bedel istenmektedir.

Elimde 75 TL fatura varken benden 130 TL para isteniyor. Şubeyle bu konuda görüştüğümde ise bana ilk geldiğinizde kargonun kilosuna bakmamıştık sizden sonra tarttık o fiyata geliyor kusura bakmayın yanıtını aldım. Benim kargom tartılmadan nasıl 75 TL gibi bir fiyat çıkarılabiliyor anlamış değilim. Bu konuyla ilgili acilen bir yaptırım bekliyorum. Benden dayatmayla fatura dışında bir ücret alınamaz.

Etiketler :

Ücretlendirme Teslim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Buğra Ü.
  02 Mart
  22:53

  Konuyla ilgili tarafıma hiçbir bilgi verilmemiştir. Olayın üzerinden günler geçmesine rağmen firmanız tarafından hiçbir şekilde benimle iletişime geçilmemiştir. Bu şikayetim diğer müşterilerinize bir kara reklam olmasından başka hiçbir temennim kalmamıştır.

 • 14 Şubat
  10:11

  Merhaba Buğra Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr