MNG Kargo Fahiş Fiyat..

Bircan Y. |

İstanbul' dan arkadaşım tarafından gönderilen kargonun tarafıma fatura edilen bedeli 25 TL... Büyük zarf boyutlarında 200 300 gr tutmayan diğer şirketlerle koli gönderdiğim paraya MNG Kargo karşı taraf ödemeli bilgisinden yararlanarak mı kesti bu faturayı? İçinde bir adet kumaş yelek var. Poşet ebadı A4 kağıtla aynı. Gönderilen ürün bu kadar pahalı değildi. Teşekkürler MNG. Merak ederseniz gönderi takip No. 3120***.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bircan Y.
  09 Mayıs
  12:37

  Bilgi dönüşü yapılmadığı gibi; bu gün yine başka bir arkadaşım tarafından iki adet sticker gönderildi. Tabi bende ki hata arkadaşıma asla MNG demeyi unutmuş olmak. İki sticker bildiğiniz sticker... 29 TL alan MNG... Muhtemelen buna da en kısa zamanda dönüş yaparsınız! ! aman ha dikkat karşı taraf ödemeli asla asla MNG kullanmayın. Bu gün başka kargodan ödemeli kask geldi 12 TL. 1.5 kilo kask kolide... İki sticker 30 tlll. Sticker lar 10 TL idi bu arada... .

 • 25 Nisan
  13:38

  Merhaba ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr