MNG Kargo Evrakın Teslim Edilmemesi!

Gulçin B. |

15.1.2015 tarihinde MNG Kargo'dan telefonuma bir mesaj aldım. Kargonuz adresinize getirilmiş ama bulunamadığınızdan teslim edilmemiştir şeklinde. Ertesi gün Suadiye şubesini aradım. Buranın bir iş yeri olduğunu ve mesai saatlerinin dışında teslim edilmek istendiğini belirttim, tekrar getirmelerini rica ettim. Telefondaki bayan gayet fütursuzca ifadeler kullandı ve benim beyanıma inanmayarak getirmeyeceklerini belirtti.

Kargo firmasının genel müdürlüğünü aradım ulaşamadım, mail attım cevap veren olmadı. Ertesi gün bir cep telefonu numarası beni arayarak, adresime bugün teslim edileceğini belirtti. Fakat gelen olmadı. Mali müşavirim ve evrak Türkiye mali müşavirler odasından geliyor. Ama kayıp!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gulçin B.
  06 Şubat
  14:15

  Sayın MNG Kargo yetkilisi,
  16.1.2015 de yukarıda aktif adres olarak belirttiğiniz' info@mngkargo.com.tr' ye şikayetimi bildirmiştim. 22 gündür müşterinizin 'sizden kaynaklı sıkıntısı' üzerine neden dönüş yapmadığınızı burada belirtmenizi rica ediyorum.
  Mali müşavir & Bağımsız Denetçi

 • 06 Şubat
  13:59

  Merhaba Gülçin Hanım ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr