31 Ekim 2016

MNG Kargo Eve Teslim Yapmıyor!

Kitapyurdu.com'dan aldığım kitaplar MNG Kargo ile ulaştıracaktı. Ama kargo firmasını aradığımda eve gelip bulamadıklarını ve şubeden gelip alabileceğimi söylediler. Ne hikmetse bu MNG Kargo'nun artık klasikleşen bir cevabı oldu. Karo bilgilerimde cep telefonumun olduğunu neden aramadıklarını kapıyı açabileceğimi (çünkü evde bulamamışlar!) söylediğimde "konuyla ilgili sistemde düşülen notu" okuduğunu söyledi telefona çıkan kişi. Güzergahları üzerindeki iş adresime bırakmalarını rica ettiğimdeyse çok yoğunluk olduğunu ve 2.kez teslimata çıkaramadıklarını söylediler. Bu sorunu MNG Kargo Tarabya Şubesinde yaşıyorum, ve daha önce hiçbir kargo firmasından bu kadar ilgisiz alakasız tavır görmedim. Ne yazık ki Kitapyurdu.com kendileriyle çalışıyor.

Sevil 160 Okunma

Cevaplar

  • Sevil 16 Aralık 2016

    Tekrar bir MNG Kargo sorunuyla karşı karşıyayım. MNG Kargo Tarabya Şubesinden teslim edilmesini beklediğim kargom (fatura No.: lt 364746) dün (15.12.2016) dağıtıma çıkmış gözüküyordu. Bütün gün evde olmama rağmen kargom gelmedi, kargo takipten baktğımda ise saat 14.00'de teslim edilemeyen kargo olarak işlem yapılmıştı. Gerçekten evde olmasam gelip bulamadıklarını düşünebilirdim ama bu kadarına da pes artık! Bu MNG Kargo Tarabya şubesiyle ilk yaşadığım sorun değil sürekli olarak aynı şeyi yaşıyoruz ve kargo şubessinden kendimi gidip teslim almak zorunda kalıyoruz. Bu ne kadar düzgün bir işleyiş?! Bu kadar baştan savma bir çalışma olabilirdi! rezalet.

  • MNG Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön