MNG Kargo Dağıtım Neden Olmuyor!

Gülsüm Y. |

Ne zaman MNG Kargo üzerinden bir şey gelecek olsa nedense dağıtım yerine şubede bekliyor, çok ilginç Ereğli'de büyük bir şehir değil ama üç gündür şubede neden bekliyor, anlamadım illa telefonla ulaşıp zorla mı getirtmek gerekiyor, anlamadım bu Nasıl işi ciddiye almamak her seferinde ya gidip kendimiz alıyoruz ya da telefonla defalarca arayıp söyledikten sonra geliyor madem bu işi yapamayacaksınız insanları mağdur etmeyin.

Etiketler :

Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  15:55

  Merhaba Gülsüm Hanım,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr

 • Gülsüm Y.
  04 Ocak
  13:33

  Yazmıştı yine yazıyorum gerçekten çalışanlarınızı özenle mi şeçiyorsunuz merak ediyorum. Kargoyu getirmeden zaten haber vermiyorsunuz evde bulamadığına dair kağıt bırakıyorsunuz. Saat 16:00 da aramamıza rağmen bugün yarım gün çalışıyoruz bu haftaya özel cuma cumartesi günleride kapalıyız diyorsunuz anlamadım Nasıl özel bir kuruluş cumartesi günü kapalı oluyor. Bundan sonra kesinlikle kullanmayacağım bir kargo şirketi oldunuz Bu kadar çalışan rezilliği olamaz