MNG Kargo Ciddi Ciddi Problem!

Serpil A. |

MNG Kargo ile taşınan kargomuz kayıp. Bilgi almak için Şubeyi, 444'lü numarayı, Marmara bölgesini hepsini aradık. Ancak hiçbirisi cevap veremiyor, herkes birbirini suçluyor. Telefona çıkan arkadaşlar uyuyor. Telefondaki arkadaşa "günaydın" diyorum. Karşılığında bana "dinliyorum" diyor!

Bir başka arkadaş sistem yok diye çıkış yapıyor. Sürekli problem, problem. Daha açılmış kutular, sebepsiz geri gören kargolar bunlardan hiç bahsetmiyorum bile. Kalite sıfır, hizmet sıfır, problem çözme yeteneği, anlayış, empati, hepsi tam bir fiyasko...

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serpil A.
  08 Şubat
  17:53

  MNG Kargo hiçbir şekilde olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapmıyor. Şikayetlerle kesinlikle ilgilenmiyor. Hukuki yollara başvurmaktan başka çaremiz kalmadı.

 • Serpil A.
  02 Şubat
  16:14

  Sayın Yetkili,

  1 hafta oldu, teşekkür değil sonuç bekliyorum. Müşterimiz gecikmeden dolayı yasal yollara başvuracak. Sayenizde oldukça zor durumda kaldık. MNG Kargo acil iyileştirme yapması gerek, şubeleriniz denetlemeli, durum vahim...

 • 02 Şubat
  15:39

  Merhaba Serpil Hanım,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr