MNG Kargo Bölge Müdürlüğü Çalışanları Saygısız.

Şüheda N. |

Trendyol'dan sipariş verdim, ürünü MNG kargoya verdiklerini belirttiler yalnız gelen herhangi bir kargo takip numarası olmadı, beni İstanbul bölge müdürlüğünden adının D**** olduğunu söyleyen bir hanım arayarak nerede çalıştığımı sordu, bende aktardım kendisine ertesin gün kargom hala gelmeyince herhangi bir bilgide alamadığım da beni arayan numaraya dönüş yaptım ve D***** Hanım karşısında bir müşteri olduğunu unutum konuşmama bile müsaade etmedi, bir bölge müdürlüğü nasıl olur da bir müşterinin kargo takip numarasını göremez, bu kadar sorumsuzlar en sonunda bugün 27.01.2016 kargo takip numaram geldi, bakalım şimdi de ne zaman teslim edecekler.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şüheda N.
  18 Şubat
  10:43

  Tarafıma yaptığınız herhangi bir dönüş olmamıştır. Bu konuyla ilgili gereğinin yapılmasını istiyorum bahsi gecen kişinin yaptı iş ahlakına uymamakta bence. Bir müşteriye bu şekilde davranılmaz. Tekrar yineliyorum herhangi bir dönüş yapmadınız. Numaram ve tüm kayıtlar sizde vardıe

 • 30 Ocak
  22:19

  Merhaba,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr