MNG Kargo Bir Türlü Teslim Edilemeyen Kargo!

Fatih S. |

İnternetten kitap satın aldıktan sonra maalesef büyük bir hata eseri kargo şirketi olarak MNG Kargo'yu seçtim. Almış olduğum kitaplar pazartesi günü İstanbul'dan kargoya verildi, salı günü Ankara Balgat şubesine ulaştı. Ancak pazartesi gününden bugün olan perşembe gününe kadar Balgat'ta olan adresime bir türlü teslim edilemedi halen de teslim edilmiş değil.

Şubeyi aradığımda bana eleman eksiğimiz var -sanki kargoyu teslim etmek kendilerinin değil de benim görevimmiş gibi- isterseniz kargonuzu siz gelip şubemizden alın dendi. Kargoyu siz ne zaman teslim edersiniz diye sorduğumda ise kesin bir tarih söyleyemem elemanlar ne zaman getirirlerse gibi bir cevap verildi. Dün kargo firmasının müşteri hizmetleri hattını da aramış olmama rağmen oradan da herhangi bir işlem yapıldığına dair bir bilgi gelmedi. Sonuç olarak siz de bu firmayı seçerseniz herhangi bir hizmet beklentisi olmadan seçin.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  15:55

  Merhaba Fatih Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr