MNG Kargo Bir Türlü Gelmeyen Kargo!

Mehmet Y. |

Kayseri Talas şubenize gelen kargom benim elime beş-yedi gün sonra geçiyor. Evimin bulunduğu bölgeye haftada bir kez servis var diye beni günlerce bekletiyorlar. Bir hafta evden çıkmadan ben kargo bekleyemem. Ve aradığımda beni azarlayarak konuşan personeliniz var. Aradığımda bugün bir saatten geliyoruz diyerek hala bekletmeye devam ediyorlar.

Ben Döre'den ürün getirtiyorum 15 gün içinde ödemem gereken faturayı kargo elime ongun sonra ulaştığı için ödemem gecikiyor. Üç yıldır ara ara getirttiğim her kargoda aynı sorunu yaşıyorum. Ve şubenizle geçen ay ki tartışmadan sonra Talas şubeniz benim telefonuma kesinlikle bakmıyor. Sizin gibi disiplinsiz çalışan kargo olmaz olsun!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Y.
  28 Aralık
  13:26

  çok merak ediyorum yaptığınız gerekli şey nedir.

  ben söyleyeyim ne yaptığınızı sallayın gitsin siz işinize bakın böyle devam her şey yolunda. attığınız mesajı okuyanlarda gerçek bir şey yaptığınızı sanacak. bana da dönüş yapmadınız konuyla ilgili. kendinizi kurumsal sanmayın sakın kurumsal firmalar müşterileri kesinlikle azarlayamaz ve telefonlarına bakmamazlık yapmazlar.

 • 08 Kasım
  12:47

  Merhaba Mehmet Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr