MNG Kargo Beş Kat Çıkmaya Üşenip Evde Yok Notu Bırakıyorlar!

Kemal K. |

X firmasından bir malzeme aldım. MNG Kargo ile göndermişler. İnternetten takip ettim. 24. ünde 13. 42 'de servise çıktı yazısını görünce, internet kargo takip sitesinde 2 gün evde kaldım. Geldi gelecek diye. Sonuçta satıcı firmanın e-maili ile evde olmadığımızdan teslim edilmediğini öğrendim. Şaşılacak şey. Zira ben emekliyim ve 24 saat evdeyim (buna komşularım şahitlik eder ). Boşver onu evde 5 kişiyiz ve bunlardan biri kalp hastası, evden dışarı çıkamıyor.

Buna rağmen bizi evde bulamıyorlar. Konu basit. Ev 5 katlı ve asansörsüz. Ben de 5. kattayım. Ramazan'da kim çıkacak 5 katı değil mi ama? Yanlış bilgi diz boyu. Geldik yoktunuz. MNG Kargo Konya Nalçacı şubesinden şikayetçiyim.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal K.
  29 Temmuz
  15:51

  ALIŞ-VERİŞ YAPTIĞIM FİRMANIN MÜŞTERİ MEMNUNİYEİNE VERDİĞİ ÖNEM. ARKADAŞLAR FİRMANIN UĞRADIĞIM HAKSIZLIĞA TOKAT GİBİ CEVABI. TEBTİK EDİYORUM KENDİLERİNİ. (ALTTAKİ RESİME BAKINIZ) ...

  http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/29/8cF.jpg

 • Kemal K.
  28 Temmuz
  01:14

  OSMANLININ GÜZEL BİR SÖZÜ VAR \"\" EDEP YA HU!!!\"\" BU MNG İLE İŞ YAPAN HİÇBİR FİRMA İLE ALIŞ-VERİŞ ASLA YAPMAYACAĞIM. MNG KARGO EDEP NEDİR ÖĞRENMELİ. kargoyu homurtularla getirip teslim ettiler. GG. da hani kargo görevlisi yanında açın yoksa almayın yazıyor ya. KARGO AÇIK TESLİM YAPMAZMIŞ. YANİ TESLİM ALMADAN AÇAMAZMIŞIM KARGOYU. NEDENSE BU İCADI MNG KARGO YAPIYOR SADECE. EE TESLİM ALINCA ÜRÜN HASARLIYSA NE OLACAK DİYE SORUNCA \"\"BİZE NE İADE EDİN DEDİ KARGO SİRKETİ MNG\"\" düşünün zihniyeti.

 • Kemal K.
  27 Temmuz
  09:27

  her şikayetin altında aynı standart yazı. hikaye.

 • 26 Temmuz
  17:12

  Değerli Müşterimiz;

  MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  MNG Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  444 06 06 – info@mngkargo.com.tr