07 Eylül 2013

MNG Kargo Belirttiğim Adres Dikkate Alınmamış!

04.09.2013 tarihinde www.kitapyurdu.com firmasının bana teslim edilmesi için göndermiş olduğu fatura numarası EC 850547 olan paket benim ikamet ettiğim ilçeye değil, Muğla'nın Yatağan ilçesindeki şubenize götürülmüş. Sonrasında da tahmin edeceğiniz gibi geri göndermişler. Adresi karıştırmış olsalar normal karşılardım; ama ilçeyi nasıl karıştırdılar onu anlamadım.

Bu duruma gülsem mi ağlasam mı karar veremedim. Bir telefon açmak bile zor geldi galiba. Gereğini yapacağınızı umuyorum.

Selim 59 Okunma

Cevaplar

  • Selim 10 Eylül 2013

    Bana geri dönüş yapmadığınız için teşekkür ederim! Şube çalışanlarınız da benimle çok ilgilendiler! Ne yüzüme bakıyorlar ne de ağızlarını açıyorlar. Bunu size hiç yakıştıramadım. Birkaç yıl önce çalışan personelinizden memnumdum; ama şimdikiler çok ilgisiz davranıyor.

  • Selim 10 Eylül 2013

    Paketi tekrar Yatağan şubesine göndermişler. Milas şubesini arayıp durumu bildirmesem tekrar geri gidecekti. Milas şubesi paketi kendilerine ulaşması için bilgi verdi; ama paketi kendim teslim almaya gittiğimde şube çalışanlarının yoğun olmadıkları halde yüzüme bile bakma zahmetine katlanmamaları hiç hoş bir tavır değil.

  • MNG Kargo Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön