MNG Kargo Başkasına Teslimat ve 10 Km Mesafedeki Bölgeye Kargo Gelemiyor.

Murat A. |

17'sinde kargom MNG Kargo merkez şubeye geldi adres yanlış girilmiş aldığım firmayla konuştum. MNG Kargo'ya bildirildi adresinize gelecek dendi. Araya hafta sonu girdi gelmedi hatta pazar şikayetime cevap olarak DeFacto tekrar aradı hafta içi adresinize gelecek dedi. Bugün pazartesi kargoyu aradım bu hafta dağıtım yok dedi ürününüze iade işlemi başlatıldı dedi. DeFacto'yu aradım iade istiyorum dedim işlemde başlatılmış, yok ürününüz adresinize gelecek kargoyu arayacağız dediler. Dağıtım yokmuş dedim bu bölgeye bu hafta yok arayıp bildireceğiz dediler.
Diğer sorunum ise bu bölgeye kargo firması geldiğinde ürün bana değil başkasına bırakılıyor belediyede ve beni arayıp o kişiden almam isteniyor.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Başkasına Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat A.
  22 Eylül
  11:24

  Neden ürün hala firmaya iade edilmeyip merkezde bekletiliyor. Dağıtılmayacağı söylendi iade istemiştim zaten başlatılmış fakat hala aynı yerde, geri yollamak bu kadar mı zor? İade edilsin paramı geri alayım en azından, bayramdan sonraya kadar aynı yerde bekletilecek galiba bu nedenini anlamış değilim.

 • 21 Eylül
  15:44

  Merhaba Murat Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr